Email adressen team

email2

 

Margreet Hunia (locatiecoördinator)
margreet.hunia@gearhing.net

Mirjam Holwerda (directeur)
mirjam.holwerda@gearhing.net

 

 

Daniella de Bie (intern begeleider)
daniella.de.bie@gearhing.net

 

Leerkracht groep 1: Femke van der Werf
femke.van.der.werf@gearhing.net

Leerkracht groep 2: Juf Tineke Lip
tineke.lip@gearhing.net

Leerkracht groep 2 en 4: Juf Anke
anke.rijpkema@gearhing.net

Leerkracht groep 3: Juf Theatske Hospes
theatske.hospes@gearhing.net

Leerkracht groep 3: Juf Anita Algra
anita.algra@gearhing.net

Leerkracht groep 4: Juf Christine Hofman
christine.hofman@gearhing.net

Leerkracht groep 5: Juf Baukje Schippers
baukje.schippers@gearhing.net

Leerkracht groep 6: Juf Alja Risselada
alja.risselada@gearhing.net

Leerkracht groep 7: Juf Hendrika van der Weit
hendrika.van.der.weit@gearhing.net

Leekracht groep 8: Juf Hannie van der Veen
hannie.van.der.veen@gearhing.net

Leerkracht groep 8: Juf Evelyn op de Weegh
evelyn.op.de.weegh@gearhing.net